Založ si blog

Slovenská vláda potrebuje vykreovať viac ministerstiev vnútra

O silový rezort vnútra začína byť neľútostný predvolebný boj, ako keby už všetkým ,,lídrom“ horelo pod zadkom. Opoziční politici si v nedávnej debate robili zálusk na tento ministerský post jeden za druhým. Kolár, Matovič, Hlina. O Smere netreba vôbec pochybovať, má záujem, veruže má. Až prehnaný interes však vyjadril bývalý prezident Kiska, so svojimi Za ľudí.

Povedal, že ak by bol v čase vytvárania vlády stále obvinený v daňovej afére, tak jeho strana bude mať „ešte väčší záujem“ získať rezort vnútra.

Neviem, čo na tom poste tí páni vidia. Veď ako im už len pomôže vlastný minister? Keď je raz niekto obvinený, tak je obvinený.

Keď dopyt prevyšuje ponuku, slovenská vláda bude zrejme musieť vykreovať viac ministerstiev vnútra. Presne toľko, koľko bude koaličných partnerov v novom kabinete. Pri dnešnej rozdrobenosti predvolebnej scény by tých rezortov mohlo byť zaujímavo požehnane.

2538
1167

Teraz už viem, čo je to tá pansexualita

09.01.2020

A hneď na úvod prezradím, že s pánskym sexom to nemá nič spoločné. Britská politička Layla Moranová sa rozhodla vstúpiť (alebo come out – vystúpiť) do nového roka so svojou novou identitou. viac »

Trump to diplomaticky žehlí

08.01.2020

a je veľká nádej, že vojna nebude. Áno, sľúbil, že nikdy nedovolí, aby Irán vlastnil jadrovú zbraň, vyzýva NATO, aby sa viac zapojilo do blízkovýchodného procesu, vyťahuje sa, že USA viac »

Blog len pre chlapov

07.01.2020

(ale môžeš, môžeš, jedným očkom..) Niekedy to žiaľ vyzerá, ako keby na mužskú časť populácie bola vyhlásená otvorená lovecká sezóna. Takáto iniciatíva pritom zďaleka nemusí vychádzať viac »

najvyssi sud, sudcovska rada

Zvolia konečne predsedu Najvyššieho súdu?

27.01.2020 08:00

Hlasovanie bude po prvýkrát verejné. O jednu z najvyšších ústavných funkcií zabojujú dve kandidátky - Jana Bajánková a Soňa Mesiarkinová.

zemetrasenie

Šalamúnove ostrovy zasiahlo silné zemetrasenie

27.01.2020 07:30

Zemetrasenia podobnej intenzity sú na Šalamúnových ostrovoch časté, keďže ležia na tzv. Ohnivom kruhu.

súd / polícia / policajt / policajti /

Na úrovni Vajnorského jazera odstraňujú nehodu

27.01.2020 07:12

Vodiči majú počítať s výrazným zdržaním.

Irak vlajka iracká vojak

Najmenej jeden zranený je po zásahu americkej ambasády v Bagdade raketami

27.01.2020 06:26

Iracký premiér nedeľňajšie ostreľovanie areálu americkej ambasády v Bagdade odsúdil ako protiprávny čin.