Založ si blog

Slovenská vláda potrebuje vykreovať viac ministerstiev vnútra

O silový rezort vnútra začína byť neľútostný predvolebný boj, ako keby už všetkým ,,lídrom“ horelo pod zadkom. Opoziční politici si v nedávnej debate robili zálusk na tento ministerský post jeden za druhým. Kolár, Matovič, Hlina. O Smere netreba vôbec pochybovať, má záujem, veruže má. Až prehnaný interes však vyjadril bývalý prezident Kiska, so svojimi Za ľudí.

Povedal, že ak by bol v čase vytvárania vlády stále obvinený v daňovej afére, tak jeho strana bude mať „ešte väčší záujem“ získať rezort vnútra.

Neviem, čo na tom poste tí páni vidia. Veď ako im už len pomôže vlastný minister? Keď je raz niekto obvinený, tak je obvinený.

Keď dopyt prevyšuje ponuku, slovenská vláda bude zrejme musieť vykreovať viac ministerstiev vnútra. Presne toľko, koľko bude koaličných partnerov v novom kabinete. Pri dnešnej rozdrobenosti predvolebnej scény by tých rezortov mohlo byť zaujímavo požehnane.

2538
1167

Teraz už viem, čo je to tá pansexualita

09.01.2020

A hneď na úvod prezradím, že s pánskym sexom to nemá nič spoločné. Britská politička Layla Moranová sa rozhodla vstúpiť (alebo come out – vystúpiť) do nového roka so svojou novou identitou. viac »

Trump to diplomaticky žehlí

08.01.2020

a je veľká nádej, že vojna nebude. Áno, sľúbil, že nikdy nedovolí, aby Irán vlastnil jadrovú zbraň, vyzýva NATO, aby sa viac zapojilo do blízkovýchodného procesu, vyťahuje sa, že USA viac »

Blog len pre chlapov

07.01.2020

(ale môžeš, môžeš, jedným očkom..) Niekedy to žiaľ vyzerá, ako keby na mužskú časť populácie bola vyhlásená otvorená lovecká sezóna. Takáto iniciatíva pritom zďaleka nemusí vychádzať viac »

diviak, poľovník, poľovačka

Európa v napätí pre mor. Diviak na tanieri dostáva košom

27.01.2020 08:17

Ceny mäsa z diviaka klesli na historické minimum, ale spotrebitelia oň neprejavujú veľký záujem. Odbyt diviny viazne v Európe viazne.

Taliansko / Salvini /

Opozičný líder Salvini v talianskych regionálnych voľbách neuspel

27.01.2020 08:14

Exit polly štátnej televízie predpovedali v regióne Emilia-Romagna, ktorému od konca druhej svetovej vojny vládla ľavica, jasné víťazstvo Demokratov

najvyssi sud, sudcovska rada

Zvolia konečne predsedu Najvyššieho súdu?

27.01.2020 08:00

Hlasovanie bude po prvýkrát verejné. O jednu z najvyšších ústavných funkcií zabojujú dve kandidátky - Jana Bajánková a Soňa Mesiarkinová.

zemetrasenie

Šalamúnove ostrovy zasiahlo silné zemetrasenie

27.01.2020 07:30

Zemetrasenia podobnej intenzity sú na Šalamúnových ostrovoch časté, keďže ležia na tzv. Ohnivom kruhu.