Založ si blog

Heger chce budovať kultúru úcty násilným očkovaním

Pán Heger,

ako si dovoľujete zasahovať do mojej právnej, občianskej, ľudskej, morálnej, náboženskej, a dokonca existenciálnej/existenčnej integrity?

Chcete do mňa násilne pichnúť poriadne neoverené biologikum od firmy ,,P“, ktorá zaplatila v roku 2008 vôbec najvyššiu pokutu v dejinách USA, za ,,podvodné a nezákonné uvedenie liečiva na trh“, 2,3 miliardy dolárov. Ja si ani topánky nekúpim od šustra, o ktorom viem, že ich vyrába deravé.

Chcete do mňa násilnícky pichnúť niečo, čo vyšlo z výrobných pásov na pred-pred-pred-predchádzajúci vírus.

A teraz tu maľujete v statuse slniečka, ako sa máme v láske a svornosti, vedno vedno, ruka v ruke, zomkýnať do jednotného šíku, do boja z hnusobou.

Ako hovorí dr. Malone – jeden z vynálezcov princípu mrna vakcíny: ,,Budúcnosť globálnej totality je už tu, len ešte nie je rovnomerne distribuovaná“. Chcete urýchliť jej distribúciu na Slovensku? Aby sme dobehli Austráliu, kde už majú internačné tábory pre pozitívne testovaných a ich kontakty a kam ich armáda zvláka v autobusoch (Howard Springs)? Alebo už aj na Slovensku nejaké dobré duše, s dobrým, správnym úmyslom, montujú Archipelag Gulag – Súostrovie Lešť?

,,Dobré úmysly dláždia cestu do pekla“ (Shakespeare). S dobrým úmyslom vystrelil aj kapitán Auróry na Zimný palác. A keď je dobrý, ,,správny“ úmysel, ešte aj kolektívny, potom už netreba žiadnych zákonov, ani zdravý rozum. Tak ukrižoval kolektív, so správnym úmyslom, aj Krista.

Premiér SR, nemáte právo znásilňovať moju integritu. Ani vo sne! Ani v najdivokejšom sne!! Ani v najdivokejšom orgazmickom sne!!!

Vidíte, kam sme sa dostali. Vy, ako podpriemerný politik, (ktorý tu dnes je, a zajtra možno zapadnutý prachom dejín),  chcete so svojou brachiálnou mocou znásilňovať moje telo, ducha a dušu.

Mňa, ako dotknutý subjekt, občana tohto štátu, ste práve vyprovokovali, aby som skúmal a zhodnocoval obsahovú zložku a kvalitatívne niveau Vašich sexuálnych snov.

Vy ste začali, ja už teraz prestanem, ale Vy viete čo činíte?

AC/DC – 100 000 Slovákov sa chce povoziť na diaľnici do pekla

21.07.2024

Žijem si ľahko Žijem si slobodne Cestovný lístok bez návratu Na nič sa nepýtajte Nechajte ma na pokoji Nepotrebujem dôvod Klesám nadol Je čas na párty Spolu s mojimi priateľmi A tak som na diaľnici do pekla Diaľnica do pekla Som na diaľnici do pekla. Bratislava bude dnes v noci dunieť týmito pekelnými lyrics. Retro šesťdesiatnici, sedemnásťroční zážitkári. [...]

Škótska vysočina a jeden milý, opitý Škót

18.07.2024

V Škótsku je jazero ,,loch“, údolie ,,glen“ a pravá Scotch whisky musí byť single malt, a má to na vaše zvedavé chuťové poháriky čakať v sude minimálne 12 rokov, aby sa to vôbec mohlo nazývať whisky. Údajne. Za dva týždne strávených v blízkosti Aviemore, v národnom parku Cairngorms, som úkol dokola obišiel asi 15 takých lochov, brodil sa v 30 močaristých [...]

Chorvátsko vo vibramkách

17.07.2024

Cestujem už v júni, lebo sa naivne domnievam, že na turistických chodníkoch v chorvátskych horách nebude až tak páľavo. A veruže bolo, pri mori tridsiatky, hore na kopci síce len 21, ale to dalmatinsko sunce pražilo a pražilo. Premuževičeva staza je jedna z najkrajších chorvátskych turistických trás. Biely kameň Severného Velebitu. Vyrážam z parkoviska Zavižan. [...]

francúzsko, polícia

V Bordeaux zadržali muža, ktorý vraj plánoval útok počas olympijských hier

23.07.2024 23:14

Na letnú olympiádu, ktorú metropola Francúzska hostí prvýkrát za storočie, bude dozerať približne 45-tisíc policajtov a 10-tisíc vojakov.

Šéfka Tajnej služby USA Kimberly Cheatleová

Za zlyhanie pri atentáte padla prvá hlava. Šéfka Tajnej služby priznala chybu a odstúpila

23.07.2024 18:50

Ešte v pondelok Kimberly Cheatleová presviedčala Kongres, že je tou pravou pre vedenie Tajnej služby, dnes si už priznala prehru a vzdala sa funkcie.

Maroš Žilinka

V prípade únosu študentky v Bratislave prokurátor navrhuje obnovu konania

23.07.2024 18:29, aktualizované: 18:47

Dôvodom sú nové skutočnosti týkajúce sa posudzovania otázky nepríčetnosti obvineného.

taxi policajti

Bratislavskí policajti skontrolovali 12 taxikárov. Osem z nich dostalo pokutu

23.07.2024 18:13

Medzi najčastejšie porušenia zákonov patrilo vykonávanie činnosti vozidlami, ktoré neboli označené predpísaným spôsobom.