Ako rýchlo zistíte, či vám popremývali mozog
15. mája 2022 21:11,
Prečítané 3 405x,
marianno,
Fejtón
Bob Moran kreslí utešeno-insitné politické kartúny a na jeho stránke sú k dispozícii s voľnou licenciou. Podľa tohto obrázku by dnešný západný človiečik mohol rýchlo zistiť, či mu už tí otravní propagandisti celkom poplietli hlavu.
Hovorí sa tomu brainwashing, alebo ovládanie myslenia, alebo gaslighting, či menticída.

Spravte si teda inventúru v hlave, a schválne, či tam nájdete nasledovné:
- Vláda ťa má rád, má rád, má ťa naozaj rád.
- Dôveruj vede.
- Za všetko môže Putin.
- Sloboda je prejav sebectva.
- Zase mám ten Covid.
- Rúška chránia.
- Žijeme v klimatickom ohrození.
- Nenávidím sám seba ako ľudský druh.
- Okamžite sa daj zaočkovať.
- Slava Ukrajini.
A Slovák by mohol ešte pridať:
- Ak vypneš Putinov plyn, ruské vojská odtiahnu z Ukrajiny.
- Na proteste učiteľov za vyššie mzdy sa solidárne zúčastnia aj minster školstva Grohling a minister financií Matovič.
S vkusnými mávatkami.
Obrázok: Bob Moran – voľná licencia – (ARTWORKS CAN NOW BE DOWNLOADED FREE OF CHARGE AND FEATURED IN PUBLICATIONS ANYWHERE IN THE WORLD (NEWSPAPERS, MAGAZINES, WEBSITES, BLOGS)
12.06.2026
Rím, Taliansko: Každý už bol v Ríme, len ja nie, aj keď už nie som najmladší. Pristávame na Ciampino, a je to jedno z najsympatickejších letísk. Neveľké, čisté, prehľadné, bezpečné. Neviem, ale ja sa tu hneď cítim ako doma, a nenechám si to pokaziť ani výstrahami, aký je Rím nebezpečný. Svetlo, vzduch, tie čapaté borovice cestou z letiska, ja sa tu cítim doma! [...]
10.06.2026
Krimištatistiky si pekne vyhľadajte sami na nete, (ak sa vám to podarí, lebo európske úrady zatajujú zločinnnosť ako takú, ale hlavne zločinnosť moderných prisťahovalcov, ako svoje vlastné výplatné pásky). Toto je subjektívna skúsenosť, zážitok, input, po jarnom cestovaní starou, dobrou Európou. Jar, 2026, nízkonákladovými boeingami, interrailom, autobusom, lodičkou. [...]
10.06.2026
to sa vkuse obzerá, či sa na ňu niekto pozerá. A keď sa na ňu nik nepozerá, tak zazerá, že si ju každý obzerá. Nechcel by som byť žena, ale mať dobrú ženu, so zmyslom pre humor, je tá najväčšia výhra na svete.
Výborný blog.++++++++++ ...
krasny obrazok...ale smutny ...
Celá debata | RSS tejto debaty